KIDDY Autosedačka Evoluna i-size 2 + Isofix základna 40-83 cm

3699,00
Vítěz kategorie v testu 2018, navazuje na vítěze testu 2016. S polohou na ležení v autě. Cesta v autě může být pro novorozence bezpečná a pohodlná, když ji pohodlně proleží. Schválena podle normy i-Size do 83 cm výšky dítěte, tedy dostatečně velká, aby plnila nejnovější zákonná nařízení.

Může být poloha v leže v autě bezpečná?

Vítězství ve dvou nezávislých testech je odpověď! Bezpečnost řešení Kiddy potvrzují nezávislé instituce a organizace. Ve společném testu autosedaček 2016 získala hodnocení bezpečnosti 1,3 a s celkovým hodnocením 1,5 se stala nejlépe hodnocenou autosedačkou, a tak vítězem testu 2016. V ještě náročnějším testu 2018 získává Evoluna i-Size celkové hodnocení 1,7 a stává se tak nejlépe hodnocenou autosedačkou v kategorii i-Size 40-83 cm. ADAC a TCS tak zcela nezávisle na Kiddy potvrzují vysokou bezpečnost a také dosud nevídané pohodlí pro dítě, které může i na dlouhých cestách pohodlně spát.
Naprostá většina pediatrů se shodne, že pro novorozence až do doby kdy sami udrží vzpřímeně hlavičku, je nejvhodnější vodorovná poloha, podobně jako v kočárku. Jejich delší přeprava v autosedačce, kde jsou v poloze skrčence, omezuje jejich dýchání a křiví páteř. Časté a dlouhodobé používání autosedačky místo kočárku proto není u obyčejných autosedaček vhodné. Mimo vozidlo využijete kočárek, ale co dělat, když cestujete autem dlouhé trasy, např. na dovolenou nebo za prací. Dosud nezbylo než dělat časté přestávky s možností odpočinku pro dítě. S Kiddy Evoluna I-size tyto dlouhé cesty přestávají být problémem. A i dlouhé procházky či nákupy nebudou pro dítě v autosedačce nepříjemným zážitkem.

Jaká vylepšení přináší nová verze Evoluna i-Size 2?

Ještě lepší boční ochrana díky novému absorpčnímu prvku umístěnému v kloubu rukojeti. Také vložka obsahuje prvky boční ochrany. Nově tvarovanou rukojeť, sedačka v autě potřebuje o 4 cm méně místa než jeji předchůdce, lépe se drží a i v menších autech sedačku snadno použijete. Nově řešená boudička je stabilnější a lépe se nastavuje do žádoucí polohy. To oceníte hlavně při vycházce, kdy je sedačka upevněná na podvozku.

Vlastnosti:
- V autě lze nastavit polohu vleže - konečně může ležet vaše děťátko rovně! (Pouze při současném použití základny Kiddy Isofix Base 2).
- Kiddy Isofix 2 základna - rychlé a bezpečné připevnění k vozidlu.
- Optimalizovaná ochrana proti bočnímu nárazu díky bočním chráničům a také flexibilní struktuře materiálu v oblasti hlavičky.
- Snadné ovládání - změnou polohy madla se nastaví sklon zad až do polohy na ležení, současně se sedačka prodlouží v oblasti nožiček
- Patentovaná KLF-technologie- maximální podpora těla a dýchání.
- Bezpečnost v autě - absolutně jednoduché upevnění díky základně Kiddy Isofix Base 2.
- Ukazatel pro správné připevnění autosedačky Kiddy Evo-Luna i-Size ke Kiddy Isofix 2 základně.
- Výškově nastavitelná opěrná noha základny pro lepší stabilitu.
- Ukazatel stabilní pozice podpůrné nohy Kiddy Isofix 2 základny.
- Nastavení pásu s možností regulace na šířku a výšku: Vždy se dokonale přizpůsobí podle vašeho dítěte.
- Extra měkká, polstrovaná textilní vložka.
- Odjímatelná vložka pro novorozence.
- Autosedačka roste s dítětem a přizpůsobuje se jeho aktuální velikosti.
- Odolný potah: snadno se mění a čistí
- Zabudovaná plynule nastavitelná maxi-stříška proti slunci - poskytuje dítěti stín a příjemný klid.
- Příjemná pro záda- obsahuje laťkový rošt, absorbující nárazy - dětátko leží pohodlně a klidně.
- Lze instalovat jen do vozidel s Isofix konektory a na sedadla s těmito konektory.
- Nastavitelné konektory pro optimální instalaci Isofix základny v různých vozech.
- Zařízení pro uvolnění autosedačky slouží k jednoduchému nasazení a uvolnění z báze


Rozměry

Rozměry

- Hmotnost cca. 4,9 kg
- Rozměry v pozici na sezení (šířka x výška x hloubka): 44 x 59 x 68 cm
- Rzměry v pozici na ležení (šířka x výška x hloubka): 44 x 39 x 73,5 cm
- Potah: Soft-Tex-jemný žerzej, odolný, hladký elastický úplet nenáročný na péči.
- Isofixová báze 2: hmotnost cca. 6 kg, rozměry (šířka x výška x hloubka): 31 x 18 x 68 cm. Dodává se společně v jednom kartonu.
Made on
Tilda