CHICCO Unico Plus (0-36 kg)

6490,00
Autosedačka Unico Plus je nejflexibilnější autosedačka- jediná, kterou potřebujete pro dítě od narození do 36 kg. Nabízí dokonalou kombinaci bezpečnosti, pohodlí a komfortu. Autosedačka se instaluje do auta pomocí isofixových konektorů a 3bodového bezpečnostního pásu pro všechny věkové kategorie, a tím zajišťuje maximum stability a bezpečí.
Unico Plus má propracovaný systém ochrany proti bočnímu nárazu a zároveň přídavné polstrování pro maximum pohodlí a bezpečí pro ty nejmenší.
Jednoduchá instalace pro všechny věkové kategorie

Vlastnosti:
- Skupina 0+ (0-13 kg) se instaluje vždy v protisměru jízdy vozidla. Propracovaný rotační systém umožní autosedačku otočit do požadované pozice ve směru nebo protisměru jízdy.
- Skupina 1 (9-18 kg) se instaluje ve směru jízdy. Pro maximum pohodlí i na delších cestách je možné autosedačku polohovat ve 3 polohách.
- Skupina 2/3 (15-36 kg) se instaluje ve směru jízdy a dítě se upevňuje pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. Díky nastavitelné výšce opěrky hlavy snadno přizpůsobíte sedačku aktuálnímu vzrůstu dítěte až do 12 let.
- Autosedačku lze nastavit do 4 poloh, přičemž poloha 4 je určena výhradně pro skupinu 0+ v protisměru jízdy.
- O bezpečnost se starají 5bodové bezpečnostní pásy.
- Autosedačka je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí po celou dobu růstu dítěte.
- Potah je vyroben z kvalitního měkkého a prodyšného materiálu.

Kolekce AIR:
Jedním z nejčastějších problémů, kterým rodiče čelí při cestě v autě je pocení dítěte v autosedačce. Letní horka umí děti pořádně potrápit. 3D síťovaná tkanina na potahu autosedačky zlepšuje a maximalizuje cirkulaci vzduchu. Díky prodyšné textilii se dítko bude cítit během cesty jako na obláčku.
FIT-KIT
Díky snadno čitelným instrukcím na produktu je zřetelné, jak používat autosedačku v každém kroku a v každé etapě růstu dítěte.
Rozměry:
- výška: 60-78 cm, délka: 49 cm, šířka: 57 cm
- Hmotnost: 8,8 kg
- Autosedačka splňuje normu ECE R44 / 04 pro skupinu 0/1/2/3
Videa

Videa

Made on
Tilda