Kinderkraft Select PRIME 2

13399,00
 PRIME 2 je vylepšená verze ikonického PRIME od Kinderkraft. Byl navržen pro děti a jejich rodiče, aby si s potěšením užili procházku v každé situaci. PRIME 2 je kočárek až do 22 kg. Na novorozence čeká velká pohodlná vanička s měkkou matrací a nastavitelným dnem a pro starší děti: sportovní kočárek, který lze připevnit dozadu nebo dopředu vůči směru jízdy.

Dětský kočárek PRIME 2 je dodáván s dětskou autosedačkou 0-13 kg s univerzálními adaptéry*, díky kterým ji připevníte na rám kočárku.

  • Od narození do 22 kg
Dětský kočárek PRIME 2 je určen pro děti od narození do 22 kg. Má velkou vaničku s nastavitelným dnem a měkkou matraci, která poslouží miminku do 9 kg nebo do momentu, kdy se miminko nezačne otáčet. Sedadlo sportovního kočárku můžete připevnit dopředu nebo dozadu vůči směru jízdy a široký rozsah nastavení vám umožní vytvořit pohodlný prostor pro zdřímnutí pro vaše dítě. Kočárek má funkci připojení sedačky k rámu.

  • Odpružená kola a rám
PRIME 2 je zcela odpružený. Týká se to nejen kol, ale také rámu. Kočárek dobře projíždí přes obrubníky a díky velkým nepropichnutelným kolům pro PRIME 2 budou bezpečné nejen městské stezky, ale také lesní stezky. Gumová kola s pěnovou výplní zajistí to, že kočárek dobře tlumí nárazy a na procházku není třeba kola pumpovat.

  • Velká vanička
Vanička je velká a široká, díky tomu se v ní budou příjemně a pohodlně cítit i větší děti. Měkká matrace a možnost nastavení sklonu dna zvyšuje pohodlí. Kromě toho vanička v PRIME 2 splňuje normu EN 1466, což vám umožňuje nosit v ní dítě.

  • Do každého počasí
PRIME 2 je vhodný do každého počasí. Má velkou protisluneční stříšku a okénko pro kontakt s dítětem. Je nepromokavá, s UPF50+ filtrem - chrání dítě nejen před větrem a deštěm, ale také před škodlivými UV paprsky.

Široký rozsah nastavení
Dětský kočárek PRIME 2 můžete libovolně přizpůsobit svému dítěti, a to již od útlého věku! Nastavitelné dno vaničky vám umožní naklonit vaničku tak, aby podpírala dítě a zajišťovala jeho bezpečnost. Kromě toho si můžete snadno nastavit opěrku zad sportovního kočárku a opěrku nohou, tak abyste staršímu dítěti vytvořili pohodlný prostor pro zdřímnutí na čerstvém vzduchu. Také se nemusíte obávat o vedení kočárku: nastavitelná rodičovská rukojeť vám umožní přizpůsobit jí k vaší výši.

Příslušenství
Kočárek se dodává s praktickým příslušenstvím: elegantní taška s cestovní přebalovací podložkou, pláštěnka proti dešti, síťka proti hmyzu, dětská autosedačka s adaptéry, matrace do vaničky, nánožník (pro sportovní kočárek i pro vaničku).

Další informace:
- 3 v 1 – vanička, sportovní kočárek, dětská autosedačka s adaptéry
- Pro děti od narození do 22 kg
- 2 směry jízdy sportovního kočárku
- Odpružení 4 kol a rámu
- 5-bodové bezpečnostní pásy s chrániči
- Přední otočná kola s aretací pro přímou jízdu
- Koš s nosností do 3 kg

*Dodávané adaptéry jsou kompatibilní s autosedačkami:
Kinderkraft®: MINK, Kiddy®: Evoluna I-Size 2, Evolution Pro 2, Maxi Cosi®: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Cybex®: Aton, Aton 2, Aton Q, BeSafe®: iZi Go, iZi Go Modular, Nuna®: Pipa.


Rozměry
Specifikace

Rozměry

Rozměry:
- Rozložený kočárek: 100 x 59 x 106 cm
- Složený kočárek: 87 x 59 x 49 cm

Kola:
- přední: 20 cm
- zadní: 30 cm

Hmotnost:
- rám se sedadlem: 11 kg
- rám s vaničkou: 12 kg

Specifikace

 -2 směry jízdy sportovního kočárku
- Odpružení 4 kol a rámu
- 5-bodové bezpečnostní pásy s chrániči
- Přední otočná kola s aretací pro přímou jízdu
- Koš s nosností do 3 kg
Made on
Tilda