KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný 3v1 Newly

6000,00
NEWLY – moderní dětský kočárek 3 v 1 pro děti až do 22 kg, tedy do asi 4 let věku, který vás potěší svou funkčností a lehkostí. Jedná se o jeden z nejlehčích multifunkčních modelů na mezinárodním trhu – váží pouhých 7,5 kg, díky čemuž se mimořádně snadno ovládá. Má sedádlo 2 v 1, které pomocí několika pohybů můžete snadno přeměnit z přenosné vaničky na sportovní kočárek. Velká odpružená kola usnadňují jízdu i v přeplněných ulicích nebo na parkových stezkách.

NEWLY se skládá spolu s připojeným sedadlem – stačí pouze okamžik k tomu, abyste připravili kočárek na cestu. Dodává se společně s dětskou autosedačkou MINK PRO i-Size (40-75 cm) a univerzálními adaptéry*, díky kterým dětskou autosedačku s lehkostí připevníte na rám kočárku.

Jednoduché skládání
Kočárek spolu se sedadlem složíte za několik okamžiků. Potřebujete cestovat? Nebo možná musíte každý den chodit po schodech? Žádný problém, jen chvilka a NEWLY je připraven na cestu. Je to kočárek, který je určen k jeho uskladňování i v malých bytech.

Od narození do 22 kg
Dětský kočárek NEWLY je určen pro děti od narození do 22 kg. Má sedadlo 2 v 1, které můžete snadno přeměnit z vaničky na sportovní kočárek nasměrován dopředu nebo dozadu vůči směru jízdy. Díky této funkci nemusíte mít samostatný prostor pro uložení vaničky, když z ní vaše dítě vyroste.

Kola, která není třeba dofukovat
Odpružená kola jsou odolná proti propíchnutí a co je nejdůležitější, není třeba je dofukovat. Jsou vždy připraveny k procházce! Přední kola se otáčejí o 360 stupňů a mají aretaci v přímém směru, ideální do náročnějšího terénu. S nimi překonáte každou překážku.

Praktické příslušenství:
Pro NEWLY nemusíte dokupovat samostatné příslušenství: vše je v ceně soupravy! Součástí kočárku je: nánožník, pláštěnka proti dešti, univerzální adaptéry a dětská autosedačka MINK PRO i-Size (40-75 cm).

Vlastnosti:
- 3 v 1 – vanička a sportovní kočárek v jednom, dětská autosedačka MINK PRO i-Size (40-75 cm) s adaptéry v ceně soupravy
- Pro děti od narození do 22 kg
- Skládaný se sedadlem a neobyčejně lehký
- Příslušenství: nánožník, pláštěnka proti dešti, dětská autosedačka MINK PRO i-Size (40-75 cm) a adaptéry
- 2 směry jízdy sportovního kočárku
- Odnímatelná bezpečnostní zábrana na obou stranách
- Stříška vyrobená z nepromokavé látky s UPF50+ filtrem
- 5-bodové bezpečnostní pásy s chrániči
- Odpružená kola odolná proti propíchnutí
- Přední otočná kola s aretací pro jízdu v přímém směru
- Objemný košík
Rozměry

Rozměry

Rozměry:
- Rozložený:
- Složený: 73 x 53 x 35 cm
Kola:
- přední: 18 cm
- zadní: 23 cm
Hmotnost: 7,5 kg
Made on
Tilda