Bugaboo Fox2 Mineral complete

34491,00
Model Bugaboo Fox 2 má krásný čistý vzhled s novými funkcemi, jako je ergonomičtější složení kočárku, otočná rukojeť a nová přepracovaná sluneční stříška.
JAKÉ JSOU ROZDÍLY MEZI BUGABOO FOX 2 A BUGABOO FOX?
Přepracované tlačítka na skládání kočárku - Díky přepracovaným tlačítkům na skládání se kočárek Fox2 skládá ještě mnohem lépe než jeho předchůdce. Dá se sklopit se sportovním sezením a přitom kočárek stále stojí - pro jednodušší nakládání a vykládání z auta.
Nová Přepracovaná sluneční stříška - Bugaboo u kočárku Fox 2 zcela přepracoval sluneční stříšky. Nová stříška zahrnuje dvě větrací okna plus velký mřížkový otvor na zadní straně stříšky. Aktualizovaný je i materiál stříšek. Dostupné budou i v nových barevných variantách.
Fox 2 Hluboká korba - Změnou u Fox 2 prošla i hluboká korba. Hluboká korbička bude nyní mít integrované boční kapsy pro uchování důležitých předmětů.
Sportovní sezení - U modelu Fox 2 je sklopná páka na zadní straně sedadla přepracována tak, aby se dala snadněji používat.
Bugaboo Fox 2 kolečka -  Přepracovali také kola a jejich lehčí váhu, takže celý kočárek je nyní mnohem lehčí a snáze se ovládá. Fox se tlačil jako sen, ale Fox 2 to pozdvihl ještě na vyšší úroveň.
Reprezentant komfortu
Stačí zatlačit a jet, jen tak, bez námahy, prostě jet. Vezměte tento kočárek na všechna vaše oblíbená místa a nebudete se stačit divit. Odpružení všech kol a velká kola zajistí pohodlnou a stabilní jízdu v jakémkoliv terénu. Snadno přístupný velký nákupní koš pojme i ty největší nákupy. A to nejlepší nakonec: super lehký podvozek a jedinečný způsob skládání z něj dělají ideálního společníka do velkého domu, stejně jako malého bytu.
Nový kočárek Bugaboo Fox 2 se vyznačuje zaoblenými a moderními křivkami. Díky své modulární platformě si jej můžete přizpůsobit svým potřebám od hlavy až k patě. Bugaboo Fox nezná žádné kompromisy co se kvality, funkčnosti nebo komfortu týče. Je lepší než cokoliv jiného, protože originál je jen jeden.
Jízda bez námahy a mrštnost ovládání činí z tohoto Bugaboo modelu nejlepší kočárek ve své třídě. Nezáleží, zdali vyrazíte objevovat taje velkoměsta nebo pokoříte vrchol hory, pokrokové odpružení všech kol a velké pneumatiky vám zajistí plynulou a pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu. Pevná a robustní konstrukce unese děti až do 22 kg a přitom se svou nízkou váhou (méně než 10 kg) patří mezi nejlehčí kočárky ve své kategorii. Zvedání a přenášení tak nebylo nikdy jednodušší.
Komfort
Hluboké lůžko i ergonomická sportovní sedačka modelu Bugaboo Fox 2 jsou navrženy pro maximální komfort. Dostatek prostoru, měkké polstrování a podpora v potřebných místech zaručují dítěti pohodlnou jízdu a ničím nerušený spánek v jakékoliv situaci. Konstrukce je pevná a lehká zároveň. Kočárek můžete složit v jednom kuse a stojí zpříma bez pomoci -perfektní pro uskladnění.
Navržen, aby vydržel
Stejně jako ostatní kočárky Bugaboo i Bugaboo Fox 2 je vyroben z prvotřídních materiálů, které vydrží dlouhá léta bez ztráty svých vlastností. Stranou nezůstala ani ekologická otázka. Potahy jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Kolekce Mélange je recyklovaná z 50% a ostatní látky dokonce ze 100%.

Click to order
Vaše objednávka
Total: 
Payment method

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů a

souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů