KINDERKRAFT Route Nature Vibes, Premium

6700,00
Co je na sportovním kočárku ROUTE nejlepší? To, že bude Vaše dítě provázet od narození až do dosažení hmotnosti 22 kg, tedy přibližně do 4 let věku. Díky kolům odolným proti propíchnutí a vynikajícímu odpružení je kočárek vhodný na procházky po městě i lesních cestách. Prostorná a pohodlná sedačka zajistí Vašemu dítěti pohodlí po mnoho let.

Vlastnosti:
Na každou cestu
Kočárek s těmito koly zvládne jakýkoli terén! Jsou gumová a odolná proti propíchnutí. Odpružení 4 kol zajistí Vašemu děťátku plynulou jízdu a na nerovném povrchu neucítí žádné otřesy. Přední kola jsou navíc vybavena aretací pro jízdu v přímém směru. Díky ní si ROUTE poradí s jakoukoli štěrkovou nebo písčitou cestou. Brzda STOP & RIDE umožňuje rychlou reakci a bezpečnou přestávku během procházky.

Kočárek na dlouhá léta
Velkorysá sedačka zajistí dítěti pohodlí od narození až do 22 kg.
Snadné a rychlé skládání
Co když se potřebujete rychle přesunout a použít například veřejnou dopravu nebo auto? Díky funkci CLICK & FOLD můžete kočárek pohodlně složit jednou rukou!
Pohodlné nákupy
Nakupování při procházce s dítětem? Žádný problém! ROUTE má velký koš s nosností až 2 kg a snadným přístupem na zip.
Pohodlí dítěte je základ
- Možnost přizvednutí látky v boudičce zajišťuje volné proudění vzduchu během horkého počasí.
- Bezpečná poloha vleže – speciální síťovina chrání hlavičku dítěte.
Ideální přizpůsobení potřebám rodiče
Kinderkraft myslí i na dospělé – ti jistě ocení nastavitelnou rodičovskou rukojeť. Díky čtyřem polohám nastavení můžete její polohu dokonale přizpůsobit své výšce.
Na zadní straně boudičky je praktická kapsa na nejdůležitější drobnosti. Držák na kelímek Vám zpříjemní procházku s Vaším oblíbeným nápojem.
Bezpečnost dítěte
Pětibodové bezpečnostní pásy se snadno přizpůsobí i novorozenci a měkké polstrování zajití jeho pohodlí. Bezpečnostní zábrana otočná o 360ᵒ usnadňuje vkládání a vyjímání dítěte z kočárku.
Specifikace
Video

Specifikace

Materiály:
- Rám: ocel
- Kola: guma s pěnovou výplní
- Sedačka, stříška, moskytiéra a koš: polyester

Rozměry rozloženého výrobku:
- Šířka: 56 cm
- Délka: 90 cm
- Výška: 115 cm

Hmotnost:
ROUTE: 10,8 kg

Video

Made on
Tilda