CHICCO Odsávačka mléka elektrická Single pink

3599,00
Elektronická odsávačka Chicco je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné. Lze ji používat se síťovým adaptérem, ale i jako přenosnou odsávačku s alkalickými bateriemi typu AA.

Odsávačka mateřského mléka je kompatibilní s řadou lahví Chicco Natural Feeling.
Přináší 2 fáze odsávání z prsu:
1. stimulační fáze na stimulaci laktace
2. extrakční fáze už na samotné efektivní odsávání mléka. Mezi fázemi je možné jednoduše přepínat podle potřeby.

Odsávačka zobrazuje uplynulý čas i nastavenou úroveň. Umožňuje rytmus odsávání přizpůsobit až v 10 úrovních intenzity odsávání. Je přitom tichá, takže ji lze použít kdykoliv a kdekoliv. Její měkká, hebká silikonová vložka jemně přilne k vašim prsům a masíruje prs, čímž napomáhá extrakci mlíčka.

Vlastnosti:

- Ergonomický design odsávačky s nakloněným prsním pohárkem pro pohodlnou a klidnou polohu během odsávání
- Měkké masážní silikonové membrány pro dokonalou přilnavost.
- 2 režimy odsávání pro efektivní a přirozené odsávání mléka napodobující fáze sání mlíčka miminkem - rychlý rytmus odsávání stimuluje průtok mléka, po 2 minutách se přepne do pomalejšího extrakčního módu.
- 10 úrovní odsávání vyhoví fyziologickým potřebám každé maminky. Ovládání odsávačky je velmi jednoduché a intuitivní i díky praktickému, modernímu tmavému displeji.
- Odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvemi Chicco Natural Feeling. Adaptér s nakloněným dudlíkem Natural Feeling lahví je součástí balení, takže po odsátí je možné na lahvičku nasadit dudlík a děťátko nakrmit. S pomocí přiloženého uzávěru lze také mléko snadno uchovávat.
- Praktická základna zabraňuje pádu a rozlití.
- Nadčasový design s růžovými prvky a tmavým displejem.

Balení obsahuje:

- odsávačku mléka
- síťový adaptér
- láhev Natural Feeling s dudlíkem
- vložky do podprsenky

Neobsahuje BPA.


Made on
Tilda