MEDELA Odsávačka mléka elektrická double Swing Maxi™ NEW

6990,00
Nová odsávačka Swing Maxi™ je kompaktní a snadno použitelná elektrická odsávačka na dvě prsa, která rychle zapadne do vašeho života a její použití je ještě flexibilnější. S integrovanou baterií, která dokáže zvládnout až 6 odsávacích cyklů na jedno plné nabití, jste ještě flexibilnější jako doteď. A nadále budete těžit z výhod technologie Medela Flex™, která vám poskytne flexibilitu a pohodlné a efektivní odsávání, jaké si zasloužíte.
Je možno odsávat i jenom z jednoho prsu zkrácením hadičky (zastrčením nepoužívaného konce hadičky do pevného plastového středu).
Více mléka za kratší dobu
Stejně jako její předchůdce Swing Maxi Flex™, nová odsávačka Swing Maxi™ je elektrická odsávačka mléka na dvě prsa, pomocí které můžete odsávat z obou prsů současně, tedy dvakrát rychleji, než při odsávání z každého prsu zvlášť. Kromě toho bylo prokázáno, že odsávaní z obou prsů současně produkuje až o 18 % více mateřského mléka1.
Technologie 2-Phase Expression™
Při kojení kojenci nejprve sají krátkými a rychlými pohyby, aby spustily tok mléka. Jakmile mléko začne téct, dítě přizpůsobí své sání pomalejšímu individuálnímu rytmu, aby mohlo pít. Technologie Medela 2-Phase Expression™ (technologie 2-fázového odsávání) napodobuje přirozené rytmy sání dítěte - nejprve rychle stimuluje tok mléka a poté zpomalí a přejde do hlubšího a pomalejšího odsávání, aby se zajistil optimální tok mléka.

Prsní nástavec PersonalFit Flex™
Díky úhlu rozevření 105°, měkkému okraji a oválnému tvaru pro lepší přilehnutí vyvíjí prsní nástavec PersonalFit Flex™ menší tlak na mléčné kanálky než tradiční 90° prsní nástavce. Umožňuje efektivnější a pohodlnější odsávání. Více pohodlí pro vás a až o 11 % více mléka pro vaše dítě - klinicky prokázáno4. V balení najdete prsní nástavce ve dvou velikostech: 21 mm (velikost S) a 24 mm (velikost M).
Odsávejte kdekoliv, i když poblíž není žádná elektrická zásuvka
Díky nejmodernějšímu portu USB-C lze vestavěnou baterii nabít rychleji než klasickým portem micro-USB a při plném nabití můžete odsávat až šestkrát!
Intuitivní a jednoduché ovládání
Swing Maxi™ má devět stupňů intenzity vakua, které můžete vybrat a ovládat pomocí čtyř snadno použitelných tlačítek. Sestavování a čištění double elektrické odsávačky Swing Maxi™, která se skládá pouze z několika částí, je teď opravdu hračkou!

Kratší stimulační fáze
Ve studiích využívajících dvoufázovou technologii5-9 se zjistilo, že první spuštění mléka bývá mezi 1. až 2. minutou, což je déle, než dosáhne batole10 při kojení. V podmínkách výzkumu však bývá tato doba delší, než v uvolněném domácím prostředí11. Zároveň se první spuštění mléka obvykle zrychlí při opakovaném odsávání12 (pravděpodobně kvůli úpravě reflexu spuštění mléka). Ukázalo se, že čas do prvního spuštění mléka je s novým 105° prsním nástavcem rychlejší, přičemž u 90 % matek se mléko spustí do 2 minut.9

Výhody double odsávačky Swing Maxi™ NEW
- Oboustranné odsávání - až o 18 % více mléka za kratší dobu1
- Technologie 2-Phase-Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte2,3
- Prsní nástavec PersonalFit Flex ™ pro větší pohodlí a o 11 % více mléka4. Včetně 2 velikostí (S - 21 mm, M - 24 mm)
- Ještě flexibilnější použití: Integrovaná baterie až pro 6 odsávacích cyklů na jedno úplné nabití
- Rychlejší nabíjení díky připojení USB-C (ve srovnání s připojením micro-USB)
- Snadné použití: Intuitivní uživatelské rozhraní se 4 tlačítky a 9 stupni intenzity vakua
- Snadno se skládá a čistí díky několika částem
- Výrazně tišší než předchozí generace odsávaček: pouze 45 dB při nejvyšší úrovni vakua
- Uzavřený systém, který zabraňuje vstupu mateřského mléka do hadičky
- Méně odpadu z balení - udržitelnost
Made on
Tilda