ESPIRO Next UP Heartleves

19990,00
Kočárek je určen pro použití rodiči a dětmi od narození do 4 let. Jeden rám a tři možnosti cestování -  Next Up je kompatibilní s gondolou, vycházkovou sedačkou a autosedačkou - s příslušnými adaptéry. 
  • Gondola Espiro Next Up je jedním z nejlépe navržených a vybavených lůžek. Je to skvělá druhá postýlka pro miminko. Vyrobeno z materiálu se zvýšenou voděodolností, bude perfektní pro každé roční období a počasí. 
Navíc je gondola vybavena trojitým ventilačním systémem. Ve spodní části je nastavitelný ventilační systém, vpředu jsme navrhli panoramatické okénko se síťovinou, umožňující miminkům vidět svět vleže na bříšku, navíc je v budce velké větrací okénko. Celek doplňuje přídavná stříška, rozšířená budka a zabudovaná moskytiéra jsou nezbytné v létě, kdy děti tráví dlouhé chvíle na procházkách. 
  • Sportovní Sedačka v Espiro Next Up Limited Heartleaves má odolnou konstrukci, která vám umožní bezpečně používat kočárek po celou dobu kočíkování dítěte až do 22 kg! 
Další výhodou sedačky modelu Next Up je možnost její montáže v obou směrech jízdy. Opěrka nohou, zádová opěrka, kabinka, popruhy jsou plně nastavitelné a lze je snadno a rychle přizpůsobit potřebám trhajícího se dítěte. Opěradlo lze nastavit do rovné polohy a plné ventilační okénko zaručuje cirkulaci vzduchu v létě. Budka je dodatečně rozšířena, má velká větrací okna a zabudovanou moskytiéru. 
  • Rám vozíku je vyroben z odolného hliníku, aby vám sloužil po celou dobu používání vozíku. Vybaveno 4 bezúdržbovými koly, která nelze propíchnout nebo je třeba pumpovat! Kočárek má moderní zabudovaný amortizační mechanismus všech kol, aby byly vaše procházky co nejpohodlnější pro vás i vašeho nejmenšího. 
  • Vnitřek kol je vyplněn superlehkým, tzv EVA pěna, která skvěle tlumí nárazy, a na vnější straně kol je gumová pneumatika s běhounem. Prostorný koš připevněný k rámu pojme mnoho doplňků a kryt na zip je chrání před vypadnutím.  
  • Zimní spací pytel pro dítě v setu. Vyrobeno z hřejivého a na dotek příjemného materiálu.

Rozměry a hmotnost kočárku:

Kočárek s gondolou: (V:D:Š) - 107 cm:76 cm:60 cm

Vozík se sedačkou:(V:D:Š) - 107 cm:76 cm:60 cm

Váha kočárku:

Kočárek s gondolou - 14.5kg

Vozík se sedačkou  - 14.4kg

Kola: 29cm/ 22cm

Click to order
Vaše objednávka
Total: 
Payment method

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů a

souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Made on
Tilda